-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія з розподілом
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-000202-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
212 002.94
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
11
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6aee305d4ee34f9fad8aaf628b3a1989
Внутрішній номер закупівлі:
30273640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-000202-a
Замовник:
Військова частина Т0970
×
-
Код ЄДРПОУ:
26641943
-
Адреса:
51205, Україна, Дніпропетровська область, Самар
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Сергєєв Тимур Вячеславович 380668494538 T0970@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
212 002.94 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 08:20 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 08:20 - 19.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 08:20 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 002.94 Лот 1.