-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту військової техніки (спеціалізованих санітарних автомобілів спеціального призначення Ford Transit 9868Р5, Ford Transit 9853Р5, Mercedes Sprinter 9849Р5, Mercedes Sprinter 9948Р5), код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-000025-a
Завершена
43 864.86
UAH з ПДВ
Номер:
1fc2fa80a9374cb5a76a193d75fe42ee
Внутрішній номер закупівлі:
30273472
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-000025-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Руденко +380505566345 och_vmkcshr@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
43 864.86 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.33 Шків колінвала - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.21 Бак паливний - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.11/1 Фільтр паливний - зняття/встановлення (дизель)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.Є.01.00.00 Комп'ютерна діагностика
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.40 Паливна колба - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.М.01.33/2 Мийка деталей
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.02 Заміна оливи і масляного фільтра
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.КВ.01.08 Фільтр салона - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.11/1 Фільтр паливний - зняття/встановлення (дизель)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.01 Повітряний фільтр - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.Є.01.00.01 Сервісні інтервали - скидання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.03 Захист піддона картера - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТС.01.13.2 Гальмівний шланг передній - зняття/встановлення
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.00 Комплексна перевірка автомобіля
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.Ш.01.07 Диск колісний - прокатка
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.Ш.01.44 Комплекс шиномонтажу легкий комерційний/мікроавтобус R15-R16 1колесо
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.40 Втулка стабілізатора поперечної стійкості заднього - зняття/встановлення
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.40 Втулка стабілізатора поперечної стійкості заднього - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.45 Тяга стабалізатора поперечної стійкості заднього ліва - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.04 Карданний вал задній - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТС.01.23 Диск гальмівний задній - зняття/встановлення
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТС.01.16 Колодки гальмівні задні - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТС.01.45.10 Трос стояночного гальма задній правий - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТС.01.45.10 Трос стояночного гальма задній лівий - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТС.01.21 Трос стояночного гальма - регулювання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.РУ.01.40 Рульова рейка - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.03 Захист піддона картера - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.01 Повітряний фільтр - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.КВ.01.08 Фільтр салона - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.02 Заміна оливи і масляного фільтра
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.11/1 Фільтр паливний - зняття/встановлення (дизель)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.КП.01.161.3 Диференциал (редуктор) заднього моста - перевірка уровня оливи, заміна оливи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.09.01 Привідний вал (піввісь) задній правий - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.09.02 Привідний вал (піввісь) задній лівий - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТС.01.36 Елементи гальмівної системи - очищення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.КП.01.99.9.2.3 Еластична муфта карданного валу зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.КП.01.99.9.2.10 Флянець сальника
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.РР.01.04 Відновлення різьблення (за годину)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.73 Хрестовина карданного валу - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТС.01.18 Колодки стояночного гальма - зняття/встановлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.РР.01.02 Слюсарні роботи (за годину)
Кількість
1.5 послуга
Період постачання
до 12.09.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙД ПОЛТАВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43439316
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
43 864.86 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 00:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8fa6f3a6e41b4578ab63ac2892d74daa
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-000025-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙД ПОЛТАВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43439316
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
455
Сума договору:
43 864.86 UAH з ПДВ
Сума договору:
36 554.06 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний