-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля запасних (супутніх) частин для проведення поточного ремонту військової техніки (автобуса БОГДАН А 701.10 в/н 6991Е1) код за ДК 021:2015 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-000003-a
Завершена
46 000.08
UAH без ПДВ
Номер:
4a51ff5145074e918be90ab990c9a5ab
Внутрішній номер закупівлі:
30273451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-000003-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Руденко +380505566345 och_vmkcshr@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
46 000.08 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Супорт гальмівний
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Ремкомплект супорта
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Енергоакумулятор
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮАПАРТС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38706420
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
46 000.08 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 00:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
525b7a7e45e849159aa1eab29233b875
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-000003-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮАПАРТС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38706420
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
451
Сума договору:
46 000.08 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний