• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Закупівля запасних частин для проведення поточного ремонту військової техніки (автобусів ПАЗ АС-Р 3205307 в/н 6972Е1, БАЗ А 079.23 в/н 6969Е1, БОГДАН А 069.21 в/н 6970Е1, ЕТАЛОН А 08123 в/н 6971Е1, БОГДАН А 701.10 в/н 6991Е1) код за ДК 021:2015 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.

Завершена

25 095.00 UAH без ПДВ
Номер: ce4b6472294641f898b4ebd87426cea2
Внутрішній номер закупівлі: 30273447
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-014733-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
Контактна особа: Людмила Руденко +380505566345 och_vmkcshr@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 25 095.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трос перемикання передач А-092
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Скоба фіксуюча троса
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 3 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Тяга поперечна ПАЗ-32053, 4234 диз
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Дзеркало з підігрівом ТАТА, Еталон
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Фара блок ASHOK ліва н.зр.
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Оптичний елемент фари, фара дального світла 1К0 008 191-027
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Фара блок ASHOK права н.зр.
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛОБАНЬ ВАДИМ АНАТОЛІЙОВИЧ
Ціна пропозиції 25 095.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 23:58
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 133d953618bb498882174853ede52ee6
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-014733-a-a1
Постачальник: ЛОБАНЬ ВАДИМ АНАТОЛІЙОВИЧ
Номер договору: 450
Сума договору: 25 095.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір_450.pdf