• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту військової техніки (спеціалізованих санітарних автомобілів спеціального призначення VOLKSWAGEN TRANSPORTER в/н 7474Е1, TOYOTA LAND CRUISER в/н 7464Е1, MERCEDES-BENZ SPRINTER в/н 7477Е1, MERCEDES-BENZ SPRINTER в/н 7478Е1, MERCEDES-BENZ SPRINTER в/н 7487Е1, MERCEDES-BENZ SPRINTER в/н 7486Е1, КІА К2500 в/н 7469Е1, КІА К2500 в/н 7479Е1), код за ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)

Завершена

34 498.73 UAH з ПДВ
Номер: 9c4bd9516e764ba19a7b7438208761c7
Внутрішній номер закупівлі: 30273441
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-014727-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
Контактна особа: Людмила Руденко +380505566345 och_vmkcshr@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 34 498.73 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.03 Захист піддона картера - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.01 Повітряний фільтр - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.11/1 Фільтр паливний - зняття/встановлення (дизель)
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.02 Заміна оливи і масляного фільтра
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.00 Комплексна перевірка автомобіля
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.03.01 Розборка підкапотного простору
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.03 Захист піддона картера - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.01 Повітряний фільтр - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.КВ.01.08 Фільтр салона - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.02 Заміна оливи і масляного фільтра
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.11/2 Фільтр паливний - зняття/встановлення (у баці)
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.00 Комплексна перевірка автомобіля
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.01 Повітряний фільтр - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.02 Заміна оливи і масляного фільтра
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.11/1 Фільтр паливний - зняття/встановлення (дизель)
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.00 Комплексна перевірка автомобіля
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.КВ.01.08 Фільтр салона - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.00 Комплексна перевірка автомобіля
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.01 Повітряний фільтр - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.11/1 Фільтр паливний - зняття/встановлення (дизель)
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.02 Заміна оливи і масляного фільтра
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.02 Заміна оливи і масляного фільтра
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.КВ.01.08 Фільтр салона - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.11/1 Фільтр паливний - зняття/встановлення (дизель)
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.00 Комплексна перевірка автомобіля
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.01 Повітряний фільтр - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.КВ.01.08 Фільтр салона - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.00 Комплексна перевірка автомобіля
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.01 Повітряний фільтр - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.11/1 Фільтр паливний - зняття/встановлення (дизель)
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.02 Заміна оливи і масляного фільтра
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.КВ.01.08 Фільтр салона - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.23.5 Обвідний ролик - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 3 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.09.00 Ремінь привідний (загальний) - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.00 Комплексна перевірка автомобіля
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.01 Повітряний фільтр - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.11/1 Фільтр паливний - зняття/встановлення (дизель)
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.02 Заміна оливи і масляного фільтра
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.01 Повітряний фільтр - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.09.00 Ремінь привідний (загальний) - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ТВ.01.11/1 Фільтр паливний - зняття/встановлення (дизель)
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.23.5 Обвідний ролик - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 3 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ДВ.01.02 Заміна оливи і масляного фільтра
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.ПП.01.00 Комплексна перевірка автомобіля
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання
АТЛ.КВ.01.08 Фільтр салона - зняття/встановлення
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙД ПОЛТАВА"
Ціна пропозиції 34 498.73 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 23:54
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 519e2140feee42df867294fe7a230498
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-014727-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙД ПОЛТАВА"
Номер договору: 449
Сума договору: 34 498.73 UAH з ПДВ
Сума договору: 28 748.94 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір_449.pdf