• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Сухарі панірувальні

Завершена

1 340.00 UAH без ПДВ
Номер: bdb4a98be2ef40c495f84a3ae581f384
Внутрішній номер закупівлі: 30273425
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-014707-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КМИТІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Слюсарчук +380984136263 kmitow_school@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 340.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сухарі панірувальні
Код ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
Кількість 20 кілограм
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 12526, Україна, Житомирська область, с.Кмитів, Покровська буд 42 Б На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАЛЬКО СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
Ціна пропозиції 1 340.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 23:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 56f0f64ccec44d3db3a659aac78de045
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-014707-a-a1
Постачальник: ПАЛЬКО СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
Номер договору: 51/26
Сума договору: 1 340.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: сухарі панірувальні: 67.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.09.2026 23:42
Статус:
Підписаний
pdf
1340 01_merged_compressed (1).pdf