-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Німецька мова (9-й рік навчання)» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт. Сотникова С.І., Гоголєва Г.В.), у кількості 18.57 обліково-видавничих аркушів,
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014599-a
Активна
9 880.24
UAH без ПДВ
Номер:
05556b6aff1b4ff0a7d8b33f461b73ae
Внутрішній номер закупівлі:
30273317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014599-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
9 880.24 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Німецька мова (9-й рік навчання)» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт. Сотникова С.І., Гоголєва Г.В.), у кількості
18.57 обліково-видавничих аркушів,
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Власенко Марина Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3267003583
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дніпровські пороги, 25, кв.131
Ціна пропозиції
9 880.24 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 23:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
83543ecc8a74422484d4ebe8be07b3ee
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-014599-a-a1
Постачальник:
Власенко Марина Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3267003583
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дніпровські пороги, 25, кв.131
Номер договору:
1787-1230д-25
Сума договору:
9 880.24 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації