-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Правознавство», підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти, які беруть участь в інноваційному освітньому проекті всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» у 2025/2026 навчальному році, у двох частинах. Частина 1 (автори Філіпенко Т. М., Дергачов Є. В., Ломакіна Г. 1.). у кількості 4.62 обліково-видавничих аркушів.
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014560-a
Активна
1 229.08
UAH без ПДВ
Номер:
623957f42c294612bbce362dfe7ebf57
Внутрішній номер закупівлі:
30273275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014560-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 229.08 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Правознавство», підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти, які беруть участь в інноваційному освітньому проекті всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» у 2025/2026 навчальному році, у двох частинах. Частина 1 (автори Філіпенко Т. М., Дергачов Є. В., Ломакіна Г. 1.). у кількості 4.62 обліково-видавничих аркушів.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Рассказова Ольга Ігорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2549205460
-
Адреса:
01024, Україна, Харківська область, Харків, вул. Ак. Богомольця 27а, кв. 16
Ціна пропозиції
1 229.08 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 22:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c79d0c6f741a40d2ab2ee82a6d90de6b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-014560-a-a1
Постачальник:
Рассказова Ольга Ігорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2549205460
-
Адреса:
01024, Україна, Харківська область, Харків, вул. Ак. Богомольця 27а, кв. 16
Номер договору:
1783-1156д-25
Сума договору:
1 229.08 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації