-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Правознавство», підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Філіпенко Т. М., Дергачов Є. В., Ломакіна Г. І.) у кількості 4.62 обліково-видавничих аркушів.
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014539-a
Активна
2 458.09
UAH без ПДВ
Номер:
61657c80d7874fc79c77fbf6ff8aed8b
Внутрішній номер закупівлі:
30273258
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014539-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 458.09 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Правознавство», підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (авт.
Філіпенко Т. М., Дергачов Є. В., Ломакіна Г. І.) у кількості 4.62 обліково-видавничих аркушів.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Мануілова Катерина Віталіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2935211540
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, Одеса, вул. М'ясоїдівська 24/26, кв.12
Ціна пропозиції
2 458.09 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 22:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
87ec3f96a9434ea1a7c6a09ac2d5f909
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-014539-a-a1
Постачальник:
Мануілова Катерина Віталіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2935211540
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, Одеса, вул. М'ясоїдівська 24/26, кв.12
Номер договору:
1782-1156д-25
Сума договору:
2 458.09 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації