-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Універсальна селекційна молотилка-терка УСМТ-350 або еквівалент для потреб Одеської філії УІЕСР
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014500-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
115 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
16
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b6e3b71ac6ce47e4891de91980ab7e95
Внутрішній номер закупівлі:
30273219
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014500-a
Замовник:
Український інститут експертизи сортів рослин
×
-
Код ЄДРПОУ:
00488332
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Горіхуватський шлях, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Матяжова +380673994760 freddie823110@gmail.com https://sops.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
16340000-0 Збиральні та обмолочувальні машиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 22:39 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 22:39 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 22:39 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴115 000.00 Універсальна селекційна молотилка-терка УСМТ-350 або еквівалент