-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: "Літературне читання» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Захарійчук М.Д., Іванчук М.Г.) в обсязі 7,92 обліково-видавничих аркушів
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014464-a
Активна
4 213.87
UAH без ПДВ
Номер:
df1f78879c684637a41fd5e89a9527c7
Внутрішній номер закупівлі:
30273183
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014464-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
4 213.87 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: "Літературне читання» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Захарійчук М.Д., Іванчук М.Г.) в обсязі 7,92 обліково-видавничих аркушів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Міщенко Тетяна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2909421102
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, Краматорськ, пр. Незалежності, буд. 46/104
Ціна пропозиції
4 213.87 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 22:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e79da3c80e847098b0db8b11400e166
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-014464-a-a1
Постачальник:
Міщенко Тетяна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2909421102
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, Краматорськ, пр. Незалежності, буд. 46/104
Номер договору:
1774-1094д-25
Сума договору:
4 213.87 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації