-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Літературне читання» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Захарійчук Мар'яна Дмитрівна, Іванчук Марія Георгіївна) у кількості 7.92 обліково-видавничих аркушів.
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014443-a
Активна
2 106.99
UAH без ПДВ
Номер:
11516129524641d78ecd3203ab04dff5
Внутрішній номер закупівлі:
30273162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014443-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 106.99 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Літературне читання» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Захарійчук Мар'яна Дмитрівна, Іванчук Марія Георгіївна) у кількості 7.92 обліково-видавничих аркушів.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Андрусик Ольга Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2855010962
-
Адреса:
61120, Україна, Харківська область, Харків, вул. Владислава Зубенка, буд. 38, кв. 29
Ціна пропозиції
2 106.99 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 22:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c3002a9440b64c1e9b19e27e4cdb189c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-014443-a-a1
Постачальник:
Андрусик Ольга Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2855010962
-
Адреса:
61120, Україна, Харківська область, Харків, вул. Владислава Зубенка, буд. 38, кв. 29
Номер договору:
1775-1094д-25
Сума договору:
2 106.99 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації