• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги із забезпечення гарячим харчуванням учасників Кубку України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти (бігом)

Завершена

192 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 780dd3e5a09049e69cb6732dd2cce6ff
Внутрішній номер закупівлі: 30273150
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-014431-a   
Замовник: Національний центр "Мала академія наук України"
Контактна особа: Лукач Євген Олександрович 380966534344 lukach@man.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 192 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із забезпечення гарячим харчуванням учасників Кубку України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти (бігом)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Чепа Марина Іванівна
Ціна пропозиції 192 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 22:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a077445b877c4befa16cf1f01f713675
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-014431-a-a1
Постачальник: Фізична особа підприємець Чепа Марина Іванівна
Номер договору: 297
Сума договору: 192 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування пп.6 (орієнтування).pdf
pdf
Чепа 192000.pdf