Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Гарбузи продовольчі свіжі, з видовженою формою, ДСТУ 3190, Груші середньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм, Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см, Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234, Яблука свіжі, середньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014403-a
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Гарбузи продовольчі свіжі, з видовженою формою, ДСТУ 3190, Груші середньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм, Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см, Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234, Яблука свіжі, середньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133 . Країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран. Шляхом подання пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є товаром, що походить з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран, відповідно до постанови КМУ № 822
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 00:00)
Аукціон
Кваліфікація
Пропозиції розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 00:00)
Плата за участь становить 2% від ціни пропозиції постачальника, але не більше ніж 2 прожиткових мінімуми для однієї працездатної особи, станом на 1 січня року, в якому було подано пропозицію постачальника. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь становить 7987,20 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.6 Постанови 822)
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)