-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода питна бутильована для проведення Кубку України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти (бігом)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014398-a
Завершена
3 840.00
UAH без ПДВ
Номер:
3a853c77b5a041068ba976e834199f39
Внутрішній номер закупівлі:
30273116
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014398-a
Замовник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лукач Євген Олександрович 380966534344 lukach@man.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
41110000-3 Питна водаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 840.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вода питна бутильована
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Чепа Марина Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2496118100
-
Контактна особа:
Чепа Марина Іванівна 380677022441
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, Іршава, вул. Юрія Короля, буд. 36
Ціна пропозиції
3 840.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 22:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
706dc4c184a8439782b843a21475c49d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-014398-a-a1
Постачальник:
Фізична особа підприємець Чепа Марина Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2496118100
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, Іршава, вул. Юрія Короля, буд. 36
Номер договору:
296
Сума договору:
3 840.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний