• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області та учнів 1-9 класів Мар’янівської філії Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

Завершена

269 451.60 UAH без ПДВ
Номер: 6ad4b22593c646fb8b18f18900872c94
Внутрішній номер закупівлі: 30272358
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013637-a   
Замовник: ЛЮБИКОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Лариса Шапірко +380995480751 slb2406lora@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 269 451.60 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області та учнів 1-9 класів Мар’янівської філії Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 3190 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 34510, Україна, Рівненська область, с.Любиковичі, Центральна,42 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 269 451.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 18:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1db959892c0b44cba2fac126a498d1bf
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-013637-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Номер договору: 44
Сума договору: 269 451.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.09.2026 18:26
Статус:
Підписаний
pdf
Дог 44 РАМЕДАС 01.09.pdf