-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
надання послуг з питань визначення вартості будівельних робіт при застосуванні Програмного комплексу АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації» та супровід протягом дії договору для 41 робочих місць (41 з підсистемою «Підрядник»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013484-a
Завершена
125 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
b49fb23c908e439eb3f905b83f1d3e66
Внутрішній номер закупівлі:
30272207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013484-a
Замовник:
Державна аудиторська служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40165856
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. П. Сагайдачного, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олійник Іван Анатолійович 380442985549 i.a.oliinyk@dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
125 100.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
надання послуг з питань визначення вартості будівельних робіт при застосуванні Програмного комплексу АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації» та супровід протягом дії договору для 41 робочих місць
(41 з підсистемою «Підрядник»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Український експертний будівельний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37026684
-
Контактна особа:
Олена Телегіна-Міхалець 380674031064
-
Адреса:
03040, Україна, м. Київ, Пров. Задорожний, буд 6
Ціна пропозиції
125 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 18:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
135bb77a39ab41758627ce8e4cade0ea
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013484-a-a1
Постачальник:
Приватне підприємство «Український експертний будівельний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37026684
-
Адреса:
03040, Україна, м. Київ, Пров. Задорожний, буд 6
Номер договору:
01/52639/151
Сума договору:
125 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
104 250.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
надання послуг з питань визначення вартості будівельних робіт при застосуванні Програмного комплексу АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації» та супровід протягом дії договору для 41 робочих місць
(41 з підсистемою «Підрядник»): 104 250.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний