-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування згідно коду: ДК 021:2015 15130000-8 М’ясопродукти (сосиски молочні 1 ґатунку)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013383-a
Завершена
7 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
e5c05067765346d0b6508afb4605748a
Внутрішній номер закупівлі:
30272104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013383-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Криворізька міська лікарня №1" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986546
-
Адреса:
50074, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Святогеоргіївська, 8а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Шепрут +380971060775 sheprut1981@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
7 400.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сосиски молочні 1 ґатунку
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 09.09.2026
Місце постачання
50074, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Святогеоргіївська, буд. 8а, вулиця Вернадського, буд. 141А, вулиця Української добровольчої армії, буд. 6, площа Захисників України,11
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЗЮБА ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3063117114
-
Контактна особа:
+380966378279
-
Адреса:
53100, Україна, Дніпропетровська область, Софіївський р-н селище міського типу Софіївка ВУЛИЦЯ ХЛІБОРОБІВ будинок 2 корпус А
Ціна пропозиції
7 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 17:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6a82f70d9e9845629e1b2d1308cceb96
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013383-a-a1
Постачальник:
ДЗЮБА ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3063117114
-
Адреса:
53100, Україна, Дніпропетровська область, Софіївський р-н селище міського типу Софіївка ВУЛИЦЯ ХЛІБОРОБІВ будинок 2 корпус А
Номер договору:
448
Сума договору:
7 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний