• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з поточного ремонту системи опалення у приміщеннях ЛДЦ «Левандівка» КНП «2 територіальне медичне об'єднання м.Львова» за адресою: м. Львів, вул. Повітряна, 99

Завершена

17 499.99 UAH без ПДВ
Номер: 57bbf0e542e34d8a91ab40c93f32b225
Внутрішній номер закупівлі: 30272068
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013338-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Контактна особа: Марія Деренівська +380322385880 maria8135@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 17 499.99 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту системи опалення у приміщеннях ЛДЦ «Левандівка» КНП «2 територіальне медичне об'єднання м.Львова» за адресою: м. Львів, вул. Повітряна, 99
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 79000, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Повітряна, 99 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СЕМБРАТОВИЧ МИРОСЛАВ ІВАНОВИЧ
Ціна пропозиції 17 499.99 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 17:44
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 758aa04a817e44e6a3c4fd2bde9d7c2e
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-013338-a-a1
Постачальник: СЕМБРАТОВИЧ МИРОСЛАВ ІВАНОВИЧ
Номер договору: 333
Сума договору: 17 499.99 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 17:40
Статус:
Підписаний
pdf
UA-2026-07-02-009646-a-report (1).pdf
docx
ДОГОВІР ТМО2 гідравліка Повітряна.docx
pdf
333 від 28.08.2026.pdf
pdf
ФОП_СЕМБРАТОВИЧ_МИРОСЛАВ_ІВАНОВИЧ_2026-08-28_23-24.pdf