• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Елементи електричних схем - (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

58 708.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
16
хв
49
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0695d33861f643a48676c16a9fc7aea3
Внутрішній номер закупівлі: 30272064
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013341-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Контактна особа: Леся Примаченко +380443654087 l.prymachenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 58 708.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 17:42 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 17:42 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 17:42 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴58 708.33 Елементи електричних схем