-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для FPV-дронів
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013332-a
Завершена
193 972.00
UAH без ПДВ
Номер:
02ef9a1a69124e8d9695293cef47206d
Внутрішній номер закупівлі:
30272059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013332-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитро Кулик +380634392222 dmytro.v.kulyk@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
193 972.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Передавач EMAX Aeris Link Micro EMAX JR ELRS 915MHz
Кількість
10 штука
Період постачання
31.08.2026 - 30.09.2026
VTX Readytosky 2.2 GHz 1.6W
Кількість
8 штука
Період постачання
31.08.2026 - 30.09.2026
tx radiomaster NOMAD 915/2.4
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 30.09.2026
Пульт radiomaster tx15/tx16
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 30.09.2026
Окуляри skyzone cobra
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 30.09.2026
vrx 5.8 tbs fusion
Кількість
6 штука
Період постачання
31.08.2026 - 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ХАНДАК ОЛЕКСІЙ ЕДУАРДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2894717753
-
Адреса:
52001, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н місто Підгородне вул.Чарівна будинок 123, відповідно до ЗУ "Про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" не перебачено наявності у ФОП кінцевого бенефіціарного власника
Ціна пропозиції
193 972.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 17:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
08ca641b8c2b4b2a8180a419c040d735
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013332-a-a1
Постачальник:
ХАНДАК ОЛЕКСІЙ ЕДУАРДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2894717753
-
Адреса:
52001, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н місто Підгородне вул.Чарівна будинок 123, відповідно до ЗУ "Про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" не перебачено наявності у ФОП кінцевого бенефіціарного власника
Номер договору:
1027
Сума договору:
193 972.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:51
Статус:
Підписаний