-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт і технічне обслуговування автомобілів Комунального підприємства «Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька» Волинської обласної ради за кодом ДК 021:2015: 50110000-9:Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112000-3-Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013303-a
Завершена
72 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
273750464df94dcaa5fd7646b669e1f5
Внутрішній номер закупівлі:
30272031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013303-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛУЦЬКА" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05384318
-
Адреса:
45601, Україна, Волинська область, с. Липини, ВУЛИЦЯ ТЕРЕМНІВСЬКА, будинок 98
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Бойко 380956038261 vopl111@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
72 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт і технічне обслуговування автомобілів Комунального підприємства «Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька» Волинської обласної ради за кодом ДК 021:2015: 50110000-9:Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112000-3-Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
45601, Україна, Волинська область, с. Липини, ВУЛИЦЯ ТЕРЕМНІВСЬКА, будинок 98
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУЦЬК-ЕКСПО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36181018
-
Адреса:
45636, Україна, Волинська область, с. Гаразджа, Луцький р-н село Гаразджа вул.Київська будинок 121
Ціна пропозиції
72 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 17:39
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
8755b5bd293248209274621377321cf1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013303-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУЦЬК-ЕКСПО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36181018
-
Адреса:
45636, Україна, Волинська область, с. Гаразджа, Луцький р-н село Гаразджа вул.Київська будинок 121
Номер договору:
429
Сума договору:
72 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
60 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний