• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Обладнання для FPV-дронів

Завершена

30 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 6ed9e31e822e44ec8cab5a155b4822e5
Внутрішній номер закупівлі: 30271999
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013269-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
Контактна особа: Дмитро Кулик +380634392222 dmytro.v.kulyk@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Логоперіодична антена керування FPV (720-1050 МГц) Aeronetix
Код ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
Кількість 12 штука
Період постачання 31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, згідно договору На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ХАНДАК ОЛЕКСІЙ ЕДУАРДОВИЧ
Ціна пропозиції 30 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 17:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: baa2e1f403eb47cbbc70e0213e0fcd36
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-013269-a-a1
Постачальник: ХАНДАК ОЛЕКСІЙ ЕДУАРДОВИЧ
Номер договору: 1026
Сума договору: 30 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 1026 від 31.08.26 Обладнання для FPV - дронів.pdf