-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування згідно коду: ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (цибуля, капуста, морква)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013252-a
Завершена
11 540.00
UAH без ПДВ
Номер:
1bdaa85d677d48f380c72666a37e8c7a
Внутрішній номер закупівлі:
30271983
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013252-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Криворізька міська лікарня №1" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986546
-
Адреса:
50074, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Святогеоргіївська, 8а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Шепрут +380971060775 sheprut1981@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
11 540.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цибуля
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
50074, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Святогеоргіївська, буд. 8а, вулиця Вернадського, буд. 141А, вулиця Української добровольчої армії, буд. 6, площа Захисників України,11
На карті
Капуста
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
50074, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Святогеоргіївська, буд. 8а, вулиця Вернадського, буд. 141А, вулиця Української добровольчої армії, буд. 6, площа Захисників України,11
На карті
Морква
Кількість
170 кілограм
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
50074, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Святогеоргіївська, буд. 8а, вулиця Вернадського, буд. 141А, вулиця Української добровольчої армії, буд. 6, площа Захисників України,11
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЗЮБА ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3063117114
-
Контактна особа:
+380966378279
-
Адреса:
53100, Україна, Дніпропетровська область, Софіївський р-н селище міського типу Софіївка ВУЛИЦЯ ХЛІБОРОБІВ будинок 2 корпус А
Ціна пропозиції
11 540.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 17:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1c4ae6dd13864c0da4023dadfe6f17ba
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013252-a-a1
Постачальник:
ДЗЮБА ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3063117114
-
Адреса:
53100, Україна, Дніпропетровська область, Софіївський р-н селище міського типу Софіївка ВУЛИЦЯ ХЛІБОРОБІВ будинок 2 корпус А
Номер договору:
446
Сума договору:
11 540.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний