-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 158 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Криворізька, буд. 20 А
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013254-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
25 266.26
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
37
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8813b107fc9b477b9527eac89e232970
Внутрішній номер закупівлі:
30271980
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013254-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана МОЛЧАНОВА +380634075064 molchanova_s@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
25 266.26 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 17:32 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 17:32 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 17:32 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 266.26 Здійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 158 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Криворізька, буд. 20 А