• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт тротуару по вулиці Сумський шлях (від вулиці Європейська до площі Перемоги) в місті Дергачі Харківського району Харківської області

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація (вул Сумський шлях)", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів, без ПДВ. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна без ПДВ (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)

1 143 945.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
11
хв
37
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d3fd336fb6c64ee6b089493b50d20017
Внутрішній номер закупівлі: 30271738
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-012987-a   
Замовник: Дергачівська міська рада
Контактна особа: Вадим Кабішев +380576330115 vkabishev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 143 945.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 17:07 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 17:07 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження: 02.09.2026 17:07 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 143 945.00 Поточний ремонт тротуару по вулиці Сумський шлях (від вулиці Європейська до площі Перемоги) в місті Дергачі Харківського району Харківської області