• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 31220000-4 – Елементи електричних схем (Коробка розподільна накладна 100х100мм, клемна колодка подільна 2,5 мм – 31220000-4)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

416.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
16
хв
15
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0ee7b2f0045e46109e3d19d64cbe9eff
Внутрішній номер закупівлі: 30271700
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-012925-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Лисенко Валерія Сергіївна 380532608733 Valeriia_Lysenko@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 416.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 17:04 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 17:04 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 17:04 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴416.67 ДК 021:2015 – 31220000-4 – Елементи електричних схем (Коробка розподільна накладна 100х100мм, клемна колодка подільна 2,5 мм – 31220000-4)