• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання .

Завершена

300 000.00 UAH без ПДВ
Номер: df6dac448a9747af8af23659b4adfdc4
Внутрішній номер закупівлі: 30271646
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-012877-a   
Замовник: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Контактна особа: Усар Ірина Іванівна 380968623784 sales@vspu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання .
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Острозького 32 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Жело Костянтин Володимирович
Ціна пропозиції 300 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 17:01
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 355442b7e87e4027b4fc70cb380f0cef
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-012877-a-a1
Постачальник: ФОП Жело Костянтин Володимирович
Номер договору: 121
Сума договору: 300 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування BRIOlight 31.08.pdf
pdf
Договір 121. Briolight.pdf
pdf
завантаження.pdf
pdf
UA-2026-08-19-010603-a-report.pdf