• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Самоклеючі плівки, плівки для фотодруку та світлоповертаюча плівка

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

258 990.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
17
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 263a42265e5d475e9cb9f9fe3451935c
Внутрішній номер закупівлі: 30271609
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-012848-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оксана Окуниця +380972340798 2340798@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 258 990.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 16:58 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 16:58 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 16:58 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 15:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴258 990.00 Самоклеючі плівки, плівки для фотодруку та світлоповертаюча плівка