-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генераторна лампа ГИ-19Б
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012434-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 16:45)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 16:45)
180 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
17
год
23
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1567a2645f0041e1ae0fe59d9b9b84f4
Внутрішній номер закупівлі:
30271389
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012434-a
Замовник:
Військова Частина А4604
×
-
Код ЄДРПОУ:
07869190
-
Адреса:
76005, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Чорновола 119А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Стецюк Сергій Михайлович +380342552894 sser210378@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:47 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:47 - 21.09.2026 16:45
Період оскарження:
02.09.2026 16:47 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 14:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Генераторна лампа ГИ-19Б ТУ 3.312.004 ТУ1