-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги організації одноразового харчування учнів Полянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012385-a
Завершена
95 196.10
UAH без ПДВ
Номер:
8ff427817cb04b649127580e5d8a9886
Внутрішній номер закупівлі:
30271171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012385-a
Замовник:
ПОЛЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33408501
-
Адреса:
34530, Україна, Рівненська область, село Поляна, вул. Центральна, 92
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Бородавко +380969350786 polyanashkola@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
95 196.10 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги організації одноразового харчування учнів Полянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Кількість
1167 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ будинок 12 офіс 42
Ціна пропозиції
95 196.10 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
732987b5832e4e8ebc04693ccc76ecb8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-012385-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ будинок 12 офіс 42
Номер договору:
8
Сума договору:
95 196.10 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний