-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Какао)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012185-a
Завершена
21 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
4095a6556c91481f94fc2222c99d478b
Внутрішній номер закупівлі:
30270957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012185-a
Замовник:
ЛУЦЬКИЙ КОМБІНАТ ШКІЛЬНОГО І СТУДЕНТСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03565688
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ДУБНІВСЬКА будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Рогак +380779162869 combynat.tender@gmail.com https://combynat.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
21 999.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Какао-порошок
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОД-ВЕКТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37003782
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, Луцький р-н місто Луцьк вул.Лідавська будинок 5А
Ціна пропозиції
21 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
80fe7242e2a54c74ad3ea1630632cfeb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-012185-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОД-ВЕКТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37003782
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, Луцький р-н місто Луцьк вул.Лідавська будинок 5А
Номер договору:
73-26
Сума договору:
21 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
18 332.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 16:34
Статус:
Підписаний