-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Апельсин свіжий, лимон свіжий)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011953-a
Завершена
111 389.25
UAH без ПДВ
Номер:
8514197b93044483be9ada3dba9812bc
Внутрішній номер закупівлі:
30270727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011953-a
Замовник:
ЛУЦЬКИЙ КОМБІНАТ ШКІЛЬНОГО І СТУДЕНТСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03565688
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ДУБНІВСЬКА будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Рогак +380779162869 combynat.tender@gmail.com https://combynat.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
111 389.25 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Апельсин свіжий - 1551,2 кг
Лимон свіжий - 124,25 кг
Кількість
1675.45 кілограм
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МОСКАЛИК ІГОР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2323119999
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцький р-н місто Луцьк вул.Чорновола В'ячеслава будинок 18 квартира 20
Ціна пропозиції
111 389.25 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9b5b004c98424d32b14eaea86963e81a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-011953-a-a1
Постачальник:
МОСКАЛИК ІГОР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2323119999
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцький р-н місто Луцьк вул.Чорновола В'ячеслава будинок 18 квартира 20
Номер договору:
88
Сума договору:
111 389.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 16:44
Статус:
Підписаний