• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Модуль супутникової навігації (ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні прилади)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)

337 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
37
хв
49
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ed077fcc43e145b8ae09f3d0c6f3e962
Внутрішній номер закупівлі: 30270707
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-011946-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Контактна особа: Ганна Кайдалова +380443654094 h.kaidalova@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 337 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 16:23 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 16:23 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 16:23 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴337 500.00 Модуль супутникової навігації (ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні прилади)