-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії (ДК 021:2015 - 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011710-a
Завершена
427 974.37
UAH з ПДВ
Номер:
daf63869c51a42f28ad478dfd651b366
Внутрішній номер закупівлі:
30270478
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011710-a
Замовник:
Державний ліцей з посиленою військово- фізичною підготовкою «Слобожанський»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38495321
-
Адреса:
61115, Україна, Харківська область, Харків, м.Харків, вул. Генерала Момота, 5, Індустріальний район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Косміна Аліна Володимирівна 380965909713 alinalvzl16@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
427 974.37 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання теплової енергії (ДК 021:2015 - 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)
Кількість
130.81987 гігакалорія
Період постачання
01.10.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61115, Україна, Харківська область, Харків, м.Харків, вул. Генерала Момота, 5, Індустріальний район
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43248133
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, вул. Університетська 37/39
Ціна пропозиції
427 974.37 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6310b735b1774a599ead9443a8df0162
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-011710-a-a1
Постачальник:
КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43248133
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, вул. Університетська 37/39
Номер договору:
10113/26
Сума договору:
427 974.37 UAH з ПДВ
Сума договору:
356 645.31 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.08.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний