• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Придбання супутникових модемів Starlink

Завершена

204 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e418a98ad5d444309931d37f20cf3235
Внутрішній номер закупівлі: 30270346
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-011577-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Дмитрій Багінський +380459763090 smorodina2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 204 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання супутникових модемів Starlink
Код ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнання
Кількість 8 штука
Період постачання до 16.09.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮКРЕЙН ТРЕЙД ІНТЕРНЕШНЛ"
Ціна пропозиції 204 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:12
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7627672455894c9abc96e3a528b5819c
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-011577-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮКРЕЙН ТРЕЙД ІНТЕРНЕШНЛ"
Номер договору: 427
Сума договору: 204 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 170 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 02.09.2026 16:10
Статус:
Підписаний
pdf
обгрунтування.pdf
docx
Серпень Рішення виконкому допомога на ЗСУ серпень.docx