• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/uk/plan/UA-P-2026-08-31-014837-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції — українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Критерій оцінки – ціна 100%.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)

12 963 484.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
14
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 16685fac5fca465591d923a41300e45e
Внутрішній номер закупівлі: 30270245
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-011480-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Семеренко Костянтин Володимирович 380442986469 SEMERENKO-KV@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 12 963 484.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 16:08 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 16:08 - 18.09.2026 12:00
Період оскарження: 02.09.2026 16:08 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 963 484.00 Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)