-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лот 2 Бензин А-95-Євро5
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-011320-a
Завершена
49 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
96f2fbb94e68421dbed62c071ab2a28d
Внутрішній номер закупівлі:
30270089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-011320-a
Замовник:
Відділ освіти,молоді,спорту і культури Софіївської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43713356
-
Адреса:
55632, Україна, Миколаївська область, Баштанський район село Софіївка, вул. Софіївська 24/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нестерчук Володимир Васильович +380974925470 sofvomsik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
49 200.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95-Євро5
Кількість
600 літр
Період постачання
до 31.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛАМА-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30243204
-
Контактна особа:
Кв'ятковський В М 380000000
-
Адреса:
55600, Україна, Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Заозерна 8-А
Ціна пропозиції
49 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6bbdce7311444488bde25fcd221b15f6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-011320-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ЛАМА-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30243204
-
Адреса:
55600, Україна, Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Заозерна 8-А
Номер договору:
110
Сума договору:
49 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
41 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний