• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою вул. Агрегатна,2 (п.3) в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

992 180.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
21
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: fa83565caab6490db97f70821e6c80e2
Внутрішній номер закупівлі: 30269798
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-011036-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Капленко Анастасія Євгеніївна 380443323431 kptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 992 180.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 15:55 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 15:55 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 15:55 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 15:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴992 180.00 Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою вул. Агрегатна,2 (п.3) в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)