-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-010902-a
Завершена
18 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1b5577a640794415ad747dbe4468f6df
Внутрішній номер закупівлі:
30269660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-010902-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37978278
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Авангардна,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Загура Олег Васильович +380372542530 juristarzsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
60520, Україна, Чернівецька область, село Остриця, вул. Садова, 21 (інформація про кінцевого бенефіціара: ПРОСЯНОЙ РОМАН ВАЛЕНТИНОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ АКСЕНИНА ВАСИЛЯ, будинок 21, квартира 1. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 87.5; ПРОСЯНА ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА, громадянство: Україна, Україна, 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ АКСЕНИНА ВАСИЛЯ, будинок 21, квартира 1. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 12.5)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛЕАНДА І К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43615126
-
Контактна особа:
Просяной Роман Валентинович +380503745416
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, с. Остриця, вул. Садова, 21
Ціна пропозиції
18 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3c0da631aa934adf8037a8cf62187d4e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-010902-a-a1
Постачальник:
ТОВ "АЛЕАНДА І К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43615126
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, с. Остриця, вул. Садова, 21
Номер договору:
80
Сума договору:
18 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 15.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний