-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протефлазід краплі по 50 мл у флаконі – 10 флаконів; Лаферобіон супозиторії ректальні 10 супозиторіїв по 1г (g) з активністю 150 000 МО – 10 упаковок; Лаферобіон супозиторії ректальні 10 супозиторіїв по 1г (g) з активністю 500 000 МО – 20 упаковок
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-010850-a
Завершена
22 949.10
UAH з ПДВ
Номер:
d91157b5059c4ffd817da47b1b780923
Внутрішній номер закупівлі:
30269619
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-010850-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984369
-
Адреса:
79029, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Антоновича В., будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарас Стронціцький +380688411178 tarasstrontsitskyt@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-14-009279-a
Очікувана вартість:
22 949.10 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протефлазід краплі по 50 мл у флаконі
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
10 флакон
Період постачання
до 31.12.2026
Лаферобіон супозиторії ректальні з активністю 150 000 МО
×
-
МНН:
interferon alfa-2b Interferon alfa-2b
Кількість
100 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Лаферобіон супозиторії ректальні з активністю 500 000 МО
×
-
МНН:
interferon alfa-2b Interferon alfa-2b
Кількість
200 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АПТЕКА №44"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33667438
-
Адреса:
79071, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ СИМОНЕНКА будинок 4
Ціна пропозиції
22 949.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
80b9aadc5d7248ada9e33ec493f4e082
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-010850-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АПТЕКА №44"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33667438
-
Адреса:
79071, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ СИМОНЕНКА будинок 4
Номер договору:
117
Сума договору:
22 949.10 UAH з ПДВ
Сума договору:
21 447.76 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний