-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-010544-a
Завершена
14 014.00
UAH без ПДВ
Номер:
b0f173a09f22401a940d87d3d44ecbe9
Внутрішній номер закупівлі:
30269314
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-010544-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олексій Виговський +380503552961 alex_spx@ukr.net https://dsbt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
14 014.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір ZOOM А4 80 г/м2 500 арк. (або еквівалент)
Кількість
50 пачка
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Скоба №24/6 BM.4402 /1000шт пач/ (або еквівалент)
Кількість
30 пачка
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Маркер Centropen Permanent 2846 1 мм black (2846/01) (або еквівалент)
Кількість
20 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ручка масляна MaxOffice BM.8353-01, тригранна /синя (або еквівалент)
Кількість
200 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Біндери 51 мм 12шт
Кількість
10 пачка
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Коректор-ручка 5мл. спиртова основа (або еквівалент)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Скріпки 28мм BM.5005 (100шт/пак) круглі (або еквівалент)
Кількість
30 пачка
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Скріпки 50мм BM.5001 (100шт/пак) круглі (або еквівалент)
Кількість
30 пачка
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Клейка стрічка пакувальна 48мм x 100 ярдів, прозора, BM.7030-00 (або еквівалент)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стрічка клейка канцелярська, 24мм х 30 ярд, 40 мкм
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИХОДЬКО ЖАННА ГРИГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2912211425
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми, Сапухівський проїзд будинок 1 квартира 2
Ціна пропозиції
14 014.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
717f9ccc2ffa4d6aa97dd189f538900b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-010544-a-a1
Постачальник:
ПРИХОДЬКО ЖАННА ГРИГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2912211425
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми, Сапухівський проїзд будинок 1 квартира 2
Номер договору:
140
Сума договору:
14 014.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:24
Статус:
Підписаний