-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ветеринарні послуги: відлов, кастрацію з післяопераційною перетримкою, щеплення, ідентифікацію (кліпсування) та повернення безпритульних тварин на місце мешкання з веденням відповідної бази даних з ідентифікаційними номерами тварин
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-010515-a
Завершена
172 910.00
UAH без ПДВ
Номер:
4056f45ac1c343d79dafc7ad0b24c7e2
Внутрішній номер закупівлі:
30269281
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-010515-a
Замовник:
Городоцька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387183
-
Адреса:
35331, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, село Городок, вулиця Шевченка Т.Г., будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бояр Ольга Петрівна 380973480861 s.rada@gorodok-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85210000-3 Розплідники домашніх тваринАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (UA-2026-07-23-008729-a)
Очікувана вартість:
172 910.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ветеринарні послуги: відлов, кастрацію з післяопераційною перетримкою, щеплення, ідентифікацію (кліпсування) та повернення безпритульних тварин на місце мешкання з веденням відповідної бази даних з ідентифікаційними номерами тварин
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ШВЕРИН ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
mu380973
-
Контактна особа:
ШВЕРИН ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 380950837915
-
Адреса:
35331, Україна, Рівненська область, с. Городок, вул. Зарічна, буд. 8
Ціна пропозиції
172 910.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a97810854cf34f08889fd72749786c96
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-010515-a-a1
Постачальник:
ФОП ШВЕРИН ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
mu380973
-
Адреса:
35331, Україна, Рівненська область, с. Городок, вул. Зарічна, буд. 8
Номер договору:
264
Сума договору:
172 910.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний