-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень (послуги з організації і забезпечення харчування учнів ліцею(аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-010453-a
Завершена
3 981 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
7449ca27ce2b4a46aa425b03d6e89164
Внутрішній номер закупівлі:
30269225
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-010453-a
Замовник:
БОЛЕХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 "АКАДЕМІЧНИЙ" БОЛЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20557561
-
Адреса:
77202, Україна, Івано-Франківська область, Болехів, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Валентина Мергель 380665455917 mergel_valya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 981 600.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (послуги з організації і забезпечення харчування учнів ліцею(аутсорсинг)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 25.12.2026
Місце постачання
77202, Україна, Івано-Франківська область, Болехів, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ГАФ'ЯК Василь Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2499717557
-
Контактна особа:
ГАФ'ЯК Василь Михайлович 380501550874
-
Адреса:
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, Обліски, 20А, кв.29
Ціна пропозиції
3 981 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a4b98a78e86742be8f5ab8c49e1b02f4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-010453-a-a1
Постачальник:
ФОП ГАФ'ЯК Василь Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2499717557
-
Адреса:
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, Обліски, 20А, кв.29
Номер договору:
56/2026
Сума договору:
2 796 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний