-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги автовишки робоча висота піднімання не менше 18м» (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-010176-a
Завершена
112 577.04
UAH з ПДВ
Номер:
a1b9e51e77e44829acacea15ef867fbb
Внутрішній номер закупівлі:
30268938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-010176-a
Замовник:
Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31804345
-
Адреса:
79029, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ОКРУЖНА, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бачинська Наталія 380672563101 bodnarivkatender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
112 577.04 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги автовишки робоча висота піднімання не менше 18м» (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором)
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Львівське комунальне підприємство "Зелений Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05472519
-
Адреса:
79020, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ Варшавська, БУДИНОК 49
Ціна пропозиції
112 577.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6eedd760748c4cf9bc7a8aed85c0b253
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-010176-a-a1
Постачальник:
Львівське комунальне підприємство "Зелений Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05472519
-
Адреса:
79020, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ Варшавська, БУДИНОК 49
Номер договору:
Т-8
Сума договору:
112 577.04 UAH з ПДВ
Сума договору:
93 814.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний