-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насадки для пайки
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-010116-a
Завершена
644.76
UAH без ПДВ
Номер:
9627f90e4347404d981cef889569f325
Внутрішній номер закупівлі:
30268891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-010116-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Рудик Інна Василівна 380472333347 IRudyk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-13-005513-a
Очікувана вартість:
644.76 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насадка для пайки ППР 32 мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Насадка для пайки ППР 40 мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Насадка для пайки ППР 50 мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Вузленко В.П."
×
-
Код ЄДРПОУ:
3110419216
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси
Ціна пропозиції
644.76 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ccb4051f6baf4ace99c7689990033e1c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-010116-a-a1
Постачальник:
ФОП "Вузленко В.П."
×
-
Код ЄДРПОУ:
3110419216
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси
Номер договору:
722-26
Сума договору:
644.76 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Насадка для пайки ППР 32 мм: 142.20000 UAH без ПДВ
Насадка для пайки ППР 40 мм: 216.63000 UAH без ПДВ
Насадка для пайки ППР 50 мм: 285.93000 UAH без ПДВ
Насадка для пайки ППР 40 мм: 216.63000 UAH без ПДВ
Насадка для пайки ППР 50 мм: 285.93000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний