-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання зарядних станцій
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-010049-a
Завершена
412 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
97aa5dfcb1b144468de91aecaffa2c55
Внутрішній номер закупівлі:
30268844
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-010049-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408846
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитрій Багінський +380459763090 smorodina2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
412 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання зарядних станцій
Кількість
3 штука
Період постачання
02.09.2026 - 16.09.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛЕВЧЕНКО АНАСТАСІЯ ІГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3762003269
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, Жмеринський р-н місто Жмеринка вул. Цілинна будинок 35А квартира 3
Ціна пропозиції
412 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
89d4182eb7c147a091f58f6d65f20659
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-010049-a-a1
Постачальник:
ЛЕВЧЕНКО АНАСТАСІЯ ІГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3762003269
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, Жмеринський р-н місто Жмеринка вул. Цілинна будинок 35А квартира 3
Номер договору:
425
Сума договору:
412 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
02.09.2026 15:23
Статус:
Підписаний