-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування службових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-009979-a
Завершена
186 435.00
UAH без ПДВ
Номер:
236b24a690de4a5c8b9d1fc60071a304
Внутрішній номер закупівлі:
30268748
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-009979-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитро КОВАЛЬ +380567565208 dimakoval29121980@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
186 435.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування службового автомобіля Volkswagen Passat (2004 р.в.), держ. номер: 1142, VIN: WVWZZZ3BZ5P025082
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування службового автомобіля Volkswagen Passat (2004 р.в.), держ. номер: 0099, VIN: WVWZZZ3BZ5P035570
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Мороз Денис Євгенійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3403011034
-
Адреса:
53201, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський р-н місто Нікополь вул. Мазепи Івана буд. 23 кв. 14.Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» не передбачено наявності у фізичної особи — підприємця кінцевого бенефіціарного власника
Ціна пропозиції
186 435.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b360c6ce2df246b89985b74fc3d3940e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-009979-a-a1
Постачальник:
Мороз Денис Євгенійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3403011034
-
Адреса:
53201, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський р-н місто Нікополь вул. Мазепи Івана буд. 23 кв. 14.Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» не передбачено наявності у фізичної особи — підприємця кінцевого бенефіціарного власника
Номер договору:
1003
Сума договору:
186 435.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 15:12
Статус:
Підписаний