-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ланцюги
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-009934-a
Завершена
119 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
3b93c5d4b1cd47f981ece429f70b9f5f
Внутрішній номер закупівлі:
30268698
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-009934-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44540000-7 ЛанцюгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
119 400.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ланцюгова стяжка 10т (+гілка ланцюгова 13мм 5 м)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Тичук Юрій Іванович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117209070
-
Контактна особа:
Тичук Юрій Іванович 0989262122
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Маяковського 220Е
Ціна пропозиції
119 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
463c37afeb1b4b7b8828bdf639328ec3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-009934-a-a1
Постачальник:
ФОП “ Тичук Юрій Іванович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117209070
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Маяковського 220Е
Номер договору:
152
Сума договору:
119 400.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ланцюгова стяжка 10т (+гілка ланцюгова 13мм 5 м): 11 940.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний