• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шафа віддаленого керування перетворювачем частоти середньої напруги (CC-LV-230-0006-54-УХЛ4) для перетворювача частоти TWERDMFC2000

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

3 829 963.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
37
хв
01
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 43cc4caccb724c0eab30687b88bdf46d
Внутрішній номер закупівлі: 30268614
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-009840-a   
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Контактна особа: Марина Губар 380503661698 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 829 963.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 15:21 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 15:21 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 15:21 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 11:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 829 963.67 Шафа віддаленого керування перетворювачем частоти середньої напруги (CC-LV-230-0006-54-УХЛ4) для перетворювача частоти TWERDMFC2000